MAL 9.10
دانلود سریال انیمیشنی بلیچ جنگ خونین هزار ساله دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده بدون سانسور از هاست فیلم
100%

دانلود سریال انیمیشنی بلیچ: جنگ خونین هزار ساله Bleach: Thousand-Year Blood War 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

نپسندیدن
نظری ثبت نشده

هنگامی که آژیرهای هشدار در انجمن روح به صدا در می آید، صلح ناگهان شکسته می شود. ساکنان بدون هیچ ردی ناپدید می شوند و هیچ کس نمی داند چه کسی پشت آن است. در همین حال، تاریکی به ایچیگو و دوستانش در کاراکورا نزدیک می شود ...

رای کاربران MAL 70,137
اعلان سریال
توضیحات

سریال انیمیشنی بلیچ: جنگ خونین هزار ساله محصول سال 2022 کشور ژاپن در ژانر های انیمیشن ، اکشن ، ماجراجویی و فانتزی میباشد.

سریال انیمیشن بلیچ: جنگ خونین هزار ساله توسط Tite Kubo ساخته شده و بازیگرانی همچون Masakazu Morita و Yuki Matsuoka و Hiroki Yasumoto در آن ایفای نقش کرده اند. این سریال ادامه‌ای بر فیلم اصلی Bleach (2004) است و شبیه به فصل آخر Fairy Tail یا InuYasha: The Final Act (2009) است، این سریال همچنین برای اقتباس از فصل‌های باقی‌مانده مانگا در نظر گرفته شده است که هرگز در قبلی استفاده نشده بود. فصل های انیمه همچنین مانند هر دوی آن‌ها، بازیگران ژاپنی فصل‌های قبلی برای فصل آخر بازمی‌گردند، در حالی که اکثر بازیگران انگلیسی اقتباس قبلی هرچند با برخی از بازسازی‌ها با شخصیت‌های اصلی یا فرعی حفظ می‌شوند.

این سریال در مجموع در 52 قسمت برنامه ریزی شده است. درست مانند فصل آخر Fairy Tail، این نیز برای بیش از یک سال با وقفه های بین 50 قسمتی پخش خواهد شد، اما برخلاف این سریال، فصل آخر Fairy Tail فقط برای 51 قسمت پخش شد. با توجه به مسائل مربوط به انتخاب بازیگران سفیدپوست در نقش های غیرسفید در طول 10 سال فاصله بین این سریال و پایان انیمه اصلی، جیمیسون پرایس از نقش قبلی خود یعنی Yasutora “Chad” Sado کناره گیری کرد. جایگزین او آلن مسا اصالتاً کوبایی است، در حالی که چاد اصالتاً مکزیکی و ژاپنی است. او سومین صداپیشه ای است که صداپیشگی این شخصیت را انجام می دهد زیرا چاد در ابتدا توسط مارک وردن تا قسمت 85 انیمه اصلی Bleach صداپیشگی می کرد.

در نتیجه پخش این سریال در نیمه شب در ژاپن، این سریال نسبت به سریال اصلی سانسور کمتری دارد و امکان نمایش خشونت های خونین و گرافیکی بیشتری را فراهم می کند. با این حال، برخی از صحنه‌های وحشتناک‌تر همچنان سانسور می‌شوند، مانند صحنه مرگ آیون در فیلم Bleach: Thousand-Year Blood War: March of the StarCross (2022) تا در مقایسه با مانگا، وحشتناک‌تر شود. ( برخلاف انیمه اصلی، عنوان اپیزود هنگام نمایش با شماره قسمت ها دیده می شود. )

هم اکنون شما قادر خواهید بود که به دانلود سریال انیمیشن بلیچ: جنگ خونین هزار ساله در کیفیت های متفاوت به همراه زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه هاست فیلم بپردازید.

هنگامی که آژیرهای هشدار در انجمن روح به صدا در می آید، صلح ناگهان شکسته می شود. ساکنان بدون هیچ ردی ناپدید می شوند و هیچ کس نمی داند چه کسی پشت آن است. در همین حال، تاریکی به ایچیگو و دوستانش در کاراکورا نزدیک می شود ...

باکس دانلود

دانلود شما بصورت تمام بها محاسبه میشود
فصل 1

دیدگاه های کاربران

0 نظر
انصراف

اولین نفر باشید دیدگاهی ثبت میکند