دانلود سریال وایکینگ ها: والهالا Vikings: Valhalla 2023 زیرنویس فارسی چسبیده

نپسندیدن
نظری ثبت نشده

مجموعه‌های بعدی «وایکینگ‌ها» 100 سال پس از آن و با محوریت ماجراهای لیف اریکسون، فریدیس، هارالد هاردرادا و پادشاه نورمن ویلیام فاتح.

رای کاربران IMDb 38,986
پخش آنلاین
اعلان سریال

فصل دوم تا قسمت 8 افزوده شد

توضیحات

سریال وایکینگ ها والهالا محصول سال 2022 تا 2023 کشور آمریکا در ژانر های اکشن ، ماجراجویی ، درام ، تاریخی ، عاشقانه و جنگی میباشد.

سریال جدید وایکینگ ها والهالا توسط Jeb Stuart کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Sam Corlett و Leo Suter و Jóhannes Haukur Jóhannesson در آن ایفای نقش کرده اند.

منابع رسمی بیان می کنند که این سریال 100 سال پس از وقایع Vikings اصلی (2013) اتفاق می افتد. با این حال، وایکینگ‌های اصلی در اواخر دهه 790 و اوایل دهه 800 اتفاق می‌افتد، که با چندین کارت عنوان در فصل 1 و 2 مشخص می‌شود. حمله Canute the Great به انگلستان (تأیید شده توسط چندین منبع دست اول) در دهه 1010 اتفاق افتاد و آن را به سال 200 نزدیک کرد.

این سریال توضیح نمی دهد که چگونه نروژ تحت حاکمیت پادشاه دانمارک قرار گرفت. پیشینه تاریخی این موضوع این بود که سوین فورک‌بیارد (سورن پیلمارک) پادشاه نروژ اولاف تریگواسون را که نوه بزرگ هارالد فاین‌هیر بود، شکست داده و کشته بود. پس از آن سوئین، دشمن نروژی اولاف، ایریک جارل، و پسرانش سوین و هاکون را به عنوان حاکمان دست نشانده معرفی کرد. این خانواده تقریباً با جارل هاکون (کارولین هندرسون) از نمایش مطابقت دارد. اولاف تریگواسون همچنین یک حمله ویرانگر وایکینگ ها را به انگلستان انجام داده بود که یکی از حملاتی بود که اتلرد دوم را وادار به دستور قتل عام در روز سنت بریس کرد. اولاف تریگواسون همچنین پدرخوانده اولاف هارالدسون بود.

هم اکنون شما قادر خواهید بود که به دانلود سریال وایکینگ ها والهالا در کیفیت های متفاوت به همراه زیرنویس فارسی و دوبله فارسی از رسانه هاست فیلم بپردازید.

مجموعه‌های بعدی «وایکینگ‌ها» 100 سال پس از آن و با محوریت ماجراهای لیف اریکسون، فریدیس، هارالد هاردرادا و پادشاه نورمن ویلیام فاتح.

باکس دانلود

دانلود شما بصورت تمام بها محاسبه میشود
فصل 1 تکمیل شده
فصل 2

دیدگاه های کاربران

0 نظر
انصراف

اولین نفر باشید دیدگاهی ثبت میکند