IMDb 8.3
100%

دانلود فیلم سگهای انباری Reservoir Dogs 1992 زیرنویس فارسی چسبیده

نپسندیدن
نظری ثبت نشده

وقتی یک سرقت ساده جواهرات به طرز وحشتناکی اشتباه می شود، جنایتکاران بازمانده شروع به مشکوک شدن می کنند که یکی از آنها یک خبرچین پلیس است.

امتیاز منتقدین 79
رای کاربران IMDb 1,013,662
پخش آنلاین
اعلان فیلم
توضیحات

فیلم سگ ها انباری محصول سال 1992 کشور آمریکا در ژانر های جنایی و هیجان انگیز میباشد.

فیلم قدیمی سگ های انباری توسط Quentin Tarantino کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Harvey Keitel و Tim Roth و Michael Madsen در آن ایفای نقش کرده اند.

بودجه فیلم به حدی کم بود که از بسیاری از بازیگران خواسته شد به سادگی لباس خود را به عنوان کمد لباس بیاورند. برجسته ترین ژاکت آهنگ کریس پن. کت و شلوارهای مشکی امضا شده توسط طراح بر اساس عشق او به ژانر فیلم جنایی آمریکایی به صورت رایگان ارائه شده است. استیو بوشمی به جای شلوار کت و شلوار، شلوار جین مشکی خود را پوشید و مایکل مدسن نیز کت و شلواری که از دو کت و شلوار متفاوت بود، پوشید. مدونا که موضوع اصلی گفتگوی ابتدایی است، فیلم را بسیار دوست داشت، اما تفسیر کوئنتین تارانتینو از آهنگ خود “Like a Virgin” را رد کرد. او یک نسخه از آلبوم “Erotica” خود را به او داد، با امضای “به کوئنتین. این درباره دیک نیست، درباره عشق است.

کوئنتین تارانتینو در ابتدا قرار بود نقش آقای پینک را بازی کند، اگرچه او به تمام بازیگران دیگر اجازه داد برای این نقش تست بزنند. وقتی استیو بوشمی وارد شد تا برای آن بخواند، تارانتینو به او گفت که واقعاً این نقش را برای خودش می‌خواهد و تنها راهی که بوشمی می‌توانست آن را از او جدا کند، انجام یک تست قاتل بود. بوشمی به درستی رعایت کرد. بودجه کمک پلیس برای کنترل ترافیک را پوشش نمی‌دهد، بنابراین در صحنه‌ای که استیو بوشمی زنی را به زور از ماشینش بیرون می‌آورد و با آن رانندگی می‌کند، تنها زمانی می‌توانست این کار را انجام دهد که چراغ‌های راهنمایی سبز بودند.

طبق مصاحبه ای که روی دی وی دی انجام شده است، مایکل مدسن می گوید که کرک بالتز از او خواسته است تا در صندوق عقب خود سوار شود تا تجربه واقعی آن را داشته باشد. مدسن موافقت کرد، اما در ادامه تصمیم گرفت که این زمان برای توسعه شخصیت خودش است. بنابراین او یک کوچه طولانی با چاله‌ها راند و سپس یک تاکو بل را از طریق ماشین طی کرد و قبل از اینکه بالتز را به پارکینگ بازگرداند و اجازه داد بیرون بیاید. تیم راث از خواندن برای فیلم خودداری کرد. او اصرار داشت که با کوئنتین تارانتینو و هاروی کایتل بیرون برود و مشروب بخورد. او قبول کرد که وقتی همه مست بودند برایشان بخواند.

هم اکنون شما قادر خواهید بود که به دانلود فیلم سگ های انباری در کیفیت های متفاوت به همراه زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه هاست فیلم بپردازید.

وقتی یک سرقت ساده جواهرات به طرز وحشتناکی اشتباه می شود، جنایتکاران بازمانده شروع به مشکوک شدن می کنند که یکی از آنها یک خبرچین پلیس است.

باکس دانلود

دانلود شما بصورت تمام بها محاسبه میشود

دیدگاه های کاربران

0 نظر
انصراف

اولین نفر باشید دیدگاهی ثبت میکند