IMDb 8.9
دانلود فیلم قصه های عامه پسند Pulp Fiction 1994 زیرنویس فارسی چسبیده
100%

دانلود فیلم قصه های عامه پسند Pulp Fiction 1994 زیرنویس فارسی

نپسندیدن
نظری ثبت نشده

زندگی دو قاتل اوباش، یک بوکسور، یک گانگستر و همسرش و یک جفت راهزن غذاخوری در چهار داستان خشونت و رستگاری در هم می آمیزد.

امتیاز منتقدین 94
رای کاربران IMDb 2,035,690
پخش آنلاین
اعلان فیلم
توضیحات

فیلم قصه های عامه پسند محصول سال 1994 کشور آمریکا در ژانر های جنایی و درام میباشد.

فیلم قدیمی قصه های عامه پسند توسط Quentin Tarantino کارگردانی شده و بازیگرانی همچون John Travolta و Uma Thurman و Samuel L. Jackson و Bruce Willis و Tim Roth در آن ایفای نقش کرده اند.

آقای بلوند با نام مستعار Vic Vega با بازی مایکل مدسن در Reservoir Dogs (1992) برادر وینسنت وگا است. کوئنتین تارانتینو حتی یک فیلم اسپین آف در دست ساخت داشت، با عنوان “Double V Vega” که پیش درآمد هر دو فیلم بود. این فیلم کنار گذاشته شد، زیرا هر دو بازیگر برای بازی در نسخه‌های جوان‌تر از خودشان پیرتر از آن بودند. هزینه ساخت این فیلم تنها 8 میلیون دلار بوده است. طبق گزارش‌ها، بودجه اولیه حتی کمتر بود تا اینکه بروس ویلیس به بازیگران اضافه شد (او اخیراً یک سری شکست‌های داخلی داشت اما هنوز در گیشه خارج از کشور بازی می‌کرد). 5 میلیون دلار صرف پرداخت دستمزد بازیگران و بازیگران شد. این فیلم زمانی سودآور بود که حقوق جهانی آن به قیمت 11 میلیون دلار فروخته شد (باز هم عمدتاً به دلیل حضور ویلیس). در باکس آفیس بیش از 200 میلیون دلار فروخت.

اوما تورمن در ابتدا نقش میا والاس را رد کرد. کوئنتین تارانتینو از اینکه او را به عنوان میا داشته باشد بسیار ناامید شده بود، در نهایت فیلمنامه را از طریق تلفن برای او خواند و در نهایت او را متقاعد کرد که این نقش را بازی کند. کانورتیبل Chevelle Malibu مدل 1964 که توسط وینسنت وگا (جان تراولتا) رانندگی می شد، متعلق به نویسنده و کارگردان کوئنتین تارانتینو بود و در حین تولید فیلم به سرقت رفت. در سال 2013، یک افسر پلیس دو کودک را دید که ماشینی قدیمی‌تر را بیرون می‌کشیدند. او آنها را دستگیر کرد و در حین جستجوی صاحب خودرو متوجه شد VIN تغییر کرده است. معلوم شد که این ماشین دزدیده شده تارانتینو بوده است. مالک اخیراً آن را خریده بود و اصلاً نمی دانست که دزدیده شده است.

هاروی کایتل دوستش بروس ویلیس را متقاعد کرد تا در این فیلم شرکت کند، زیرا می دانست که ویلیس از طرفداران پر و پا قرص Reservoir Dogs (1992) بوده است. اوما تورمن واقعاً از آهنگی که در مسابقه توئیست جک رابیت اسلیم («You Never Can Tell» اثر چاک بری) پخش شد، خوشش نیامد، و او در مورد این موضوع به کوئنتین تارانتینو گفت که درست به نظر نمی رسد. تارانتینو به سادگی پاسخ داد: “به من اعتماد کن، عالی است.” در غذاخوری، وقتی میا شیک پنج دلاری اش را سفارش می دهد، بادی هالی (پیشخدمت، استیو بوشمی) از او می پرسد که آیا آن را می خواهد “مارتین و لوئیس یا آموس و اندی؟” او به دو کمدی، دین مارتین و جری لوئیس، دو مرد سفیدپوست اشاره می کند. نمایش آموس اندی (1951)، دو مرد سیاه پوست. اساساً او از او می‌پرسد که آیا یک شیک وانیلی می‌خواهد یا یک شیک شکلاتی. او وانیل دارد.

کلمه “لعنتی” دویست و شصت و پنج بار به کار رفته است. کوئنتین تارانتینو شخصیت وینستون «گرگ» ولف را به طور خاص برای هاروی کایتل نوشته است. کیف پول جولز “Bad Mother Fucker” متعلق به کوئنتین تارانتینو است. کتیبه روی کیف پول اشاره ای به آهنگ تم شفت (1971) است. ساموئل ال جکسون (جولز) در فیلم های شفت (2000) و شفت (2019) نقش شخصیت اصلی را بازی کرد. کوئنتین تارانتینو نقش ژول را به طور خاص برای ساموئل ال جکسون نوشت، با این حال تقریباً پس از یک تست عالی به پل کالدرون داده شد. وقتی جکسون این را شنید، به لس آنجلس پرواز کرد و دوباره تست داد تا نقش را تضمین کند. کالدرون در نهایت نقش کوچکی را در نقش پل به پایان رساند. قسمت های “Honey Bunny” و “Pumpkin” به طور خاص برای آماندا پلامر و تیم راث نوشته شده است.

هم اکنون شما قادر خواهید بود که به دانلود فیلم قصه های عامه پسند در کیفیت های متفاوت به همراه زیرنویس فارسی از رسانه هاست فیلم بپردازید.

زندگی دو قاتل اوباش، یک بوکسور، یک گانگستر و همسرش و یک جفت راهزن غذاخوری در چهار داستان خشونت و رستگاری در هم می آمیزد.

باکس دانلود

دانلود شما بصورت تمام بها محاسبه میشود

دیدگاه های کاربران

0 نظر
انصراف

اولین نفر باشید دیدگاهی ثبت میکند