IMDb 8.7
دانلود فیلم رفقای خوب دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده بدون سانسور از هاست فیلم
100%

دانلود فیلم رفقای خوب Goodfellas 1990 زیرنویس فارسی چسبیده

نپسندیدن
نظری ثبت نشده

داستان هنری هیل و زندگی او در اوباش، پوشش رابطه او با همسرش کارن هیل و شرکای اوباش جیمی کانوی و تامی دویتو در سندیکای جنایی ایتالیایی-آمریکایی است.

امتیاز منتقدین 90
رای کاربران IMDb 1,153,196
پخش آنلاین
اعلان فیلم
توضیحات

فیلم رفقای خوب محصول سال 1990 کشور آمریکا در ژانر های بیوگرافی ، جنایی و درام میباشد.

فیلم قدیمی رفقای خوب توسط Martin Scorsese کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Robert De Niro و Ray Liotta و Joe Pesci در آن ایفای نقش کرده اند.

به گفته هنری هیل، که زندگی او اساس کتاب و فیلم بود، تصویر جو پشی از تامی دیسیمون 90 تا 99 درصد دقیق بود، به استثنای یک استثنای قابل توجه. تامی دسیمون واقعی به طور انبوه ساخته شد. رابرت دنیرو می‌خواست از پول واقعی برای صحنه‌ای که جیمی پول می‌دهد استفاده کند، زیرا از احساس پول جعلی در دستانش خوشش نمی‌آمد. استاد پروپوزال 5000 دلار از پول خود را به دنیرو داد. در پایان هر برداشت، هیچ کس اجازه نداشت مجموعه را ترک کند تا زمانی که تمام پول برگردانده و شمارش شود. به گفته نیکلاس پیلگی، برخی از اوباش ها به عنوان افراد اضافی استخدام شده اند تا به صحنه ها اعتبار دهند. اوباش شماره های جعلی تامین اجتماعی را به برادران وارنر دادند و هیچ کس نمی داند که آنها چگونه حقوق خود را دریافت کرده اند.

“چطور من بامزه هستم؟” این صحنه بر اساس اتفاقی است که در واقع برای جو پسی اتفاق افتاده است. در حین کار در یک رستوران، یک پسر جوان پسی ظاهراً به یک اوباش گفت که او بامزه است، تعریفی که با واکنش کمتر مشتاقانه روبرو شد. پسی این حکایت را به مارتین اسکورسیزی منتقل کرد و او تصمیم گرفت آن را در فیلم بگنجاند. اسکورسیزی این صحنه را در فیلمنامه فیلمبرداری قرار نداد تا تعاملات پسی و ری لیوتا واکنش‌های واقعاً شگفت‌انگیزی را از سوی بازیگران اصلی برانگیزد. مارتین اسکورسیزی برای اولین بار با کتاب “Wiseguy” نیکلاس پیلگی آشنا شد، زمانی که مدارک به او تحویل داده شد. اگرچه اسکورسیزی قسم خورده بود که فیلم گانگستری دیگری بسازد، اما بلافاصله با نویسنده تماس گرفت و به او گفت: من تمام عمرم منتظر این کتاب بودم.» پیلگی پاسخ داد؛ من تمام عمرم منتظر این تماس تلفنی بودم.

هم اکنون شما قادر خواهید بود که به دانلود فیلم رفقای خوب در کیفیت های متفاوت به همراه زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه هاست فیلم بپردازید.

داستان هنری هیل و زندگی او در اوباش، پوشش رابطه او با همسرش کارن هیل و شرکای اوباش جیمی کانوی و تامی دویتو در سندیکای جنایی ایتالیایی-آمریکایی است.

باکس دانلود

دانلود شما بصورت تمام بها محاسبه میشود

دیدگاه های کاربران

0 نظر
انصراف

اولین نفر باشید دیدگاهی ثبت میکند