دانلود سریال مرد در مقابل زنبور عسل Man vs. Bee 2022 دوبله فارسی

نپسندیدن
نظری ثبت نشده

مردی در حالی که در یک عمارت مجلل نشسته است خود را در حال جنگ با زنبوری می بیند. چه کسی برنده خواهد شد و چه صدمات جبران ناپذیری در این روند وارد خواهد شد؟

رای کاربران IMDb 29,069
اعلان سریال

نسخه دوبله فارسی افزوده شد

توضیحات

سریال مرد در مقابل زنبور محصول سال ۲۰۲۲ کشور انگلستان در ژانر های کوتاه ، کمدی و خانوادگی میباشد.

تنها یک فصل از سریال مرد در مقابل زنبور به انتشار رسیده که ۱۰ قسمت را در بر میگیرد. از جمله بازیگرانی که در این سریال ایفای نقش کرده اند میتوان به اشخاصی چون Rowan Atkinson, Daniel Fearn, Chizzy Akudolu اشاره کرد.

روآن اتکینسون در نقش تروور بینگلی، یک پرستار خانه که خود را در نبرد با یک زنبور می‌بیند تا از آسیب‌های جبران‌ناپذیر جلوگیری کند. جینگ لوسی در نقش نینا، صاحب عمارت مجللی که تروور در آن خانه نشسته است. او همچنین صاحب یک سگ خانگی به نام کاپ کیک است. جولیان رایند توت در نقش کریستین، شوهر نینا. گرگ مک هیو در نقش کلمن، باغبان. ایندیا فاولر در نقش مدی، دختر ترور. کلودی بلکلی در نقش جس، همسر سابق ترور. تام بسدن در نقش افسر پلیس…

علاوه بر این، گدیمیناس آدومایتیس در نقش مارک، کریستین آلیفو در نقش کارل و دانیل فرن در نقش لوئیس، سه سارق ظاهر می‌شوند. چیزی آکودولو به عنوان قاضی و آیشا کالا به عنوان کارآگاه ظاهر می شوند.

هم اکنون شما قادر خواهید بود که به دانلود سریال مرد در مقابل زنبور عسل در کیفیت های متفاوت به همراه دوبله فارسی و زیرنویس فارسی از رسانه هاست فیلم بپردازید.

مردی در حالی که در یک عمارت مجلل نشسته است خود را در حال جنگ با زنبوری می بیند. چه کسی برنده خواهد شد و چه صدمات جبران ناپذیری در این روند وارد خواهد شد؟

باکس دانلود

دانلود شما بصورت تمام بها محاسبه میشود
فصل اول پایان سریال

دیدگاه های کاربران

0 نظر
انصراف

اولین نفر باشید دیدگاهی ثبت میکند