IMDb 8.2
دانلود فیلم نابخشوده دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده بدون سانسور از هاست فیلم
100%

دانلود فیلم نابخشوده Unforgiven 1992 زیرنویس فارسی چسبیده

نپسندیدن
نظری ثبت نشده

ویلیام مانی، تفنگچی بازنشسته غرب قدیمی، با اکراه، آخرین کار را با کمک شریک قدیمی خود ند لوگان و مرد جوانی به نام «بچه شوفیلد» انجام می دهد.

امتیاز منتقدین 85
رای کاربران IMDb 412,087
پخش آنلاین
اعلان فیلم
توضیحات

فیلم نابخشوده محصول سال 1992 کشور آمریکا در ژانر های درام و وسترن میباشد.

فیلم قدیمی نابخشوده توسط Clint Eastwood کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Clint Eastwood و Gene Hackman و Morgan Freeman در آن ایفای نقش کرده اند.

تیتراژ پایانی نمایش «تقدیم به سرجیو و دان» است که به مربیان کلینت ایستوود، سرجیو لئونه و دان سیگل اشاره دارد. اگرچه لنی نیهاوس آهنگ را تنظیم کرده است، اما تم اصلی توسط کلینت ایستوود نوشته شده است. این فیلمنامه تقریباً 20 سال در هالیوود چرخید. جین هکمن آن را خواند و رد کرد، اما بعداً توسط کلینت ایستوود (که مدتی صاحب حقوق بود) متقاعد شد که نقشی را بازی کند. مادر کلینت ایستوود، روث وود، یک روز ناراحت کننده را (با پوشیدن لباس سنگین) به عنوان یک فرد اضافی به زحمت انداخت و صحنه ای را فیلمبرداری کرد که در آن او سوار قطار شد. با این حال، صحنه در نهایت قطع شد و پسرش عذرخواهی کرد که فیلم “خیلی طولانی بود و چیزی باید انجام می شد”. وقتی او او را به مراسم اسکار آورد و در سخنرانی پذیرفته شدنش از او به شدت تشکر کرد، همه بخشیده شدند.

این فیلم بیانیه دیرینه کلینت ایستوود را نشان می دهد که چرا او هرگز برنده اسکار نخواهد شد. ایستوود معتقد بود که او هرگز در رقابت نخواهد بود زیرا “اول، من یهودی نیستم. ثانیاً، من پول زیادی به دست می‌آورم. ایستوود از زمان برنده شدن دو جایزه اسکار برای این فیلم، برنده دو جایزه اسکار دیگر و همچنین یک جایزه یادبود ایروینگ تالبرگ شده است و شش بار دیگر نامزد شده است. در کلگری، کانادا، که هوای خشک غیرمعمولی را تجربه می کرد، عکس گرفته شده است. بیشتر باران در محل ایجاد شد. برفی که وقتی ویلیام مانی در حال بهبودی از ضرب و شتم است می‌بارد غیرمنتظره و غیرمنتظره بود.

این سومین وسترنی است که برنده اسکار بهترین فیلم می شود. دو مورد دیگر رقص با گرگ ها (1990) و سیمارون (1931) هستند. چکمه هایی که کلینت ایستوود پوشید همان چکمه هایی است که در فیلم Rawhide (1959) پوشیده بود. این چکمه ها اکنون بخشی از مجموعه خصوصی ایستوود هستند. در سال 2005 آنها به نمایشگاه سرجیو لئونه در موزه ژن اوتری میراث غربی در لس آنجلس، کالیفرنیا قرض داده شدند. چکمه ها اساساً به کار ایستوود در وسترن پایان دادند. در اوایل دهه 1980، فرانسیس فورد کاپولا فیلمنامه را دریافت کرد و با جان مالکوویچ ملاقات کرد تا نقش ویلیام مانی را به او پیشنهاد دهد. مالکوویچ یادآور شد: “پیشنهاد خیلی جدی نبود، خدا را شکر! من این را برای خودم و مردم فقیر، و برای کلینت، کاملاً می گویم! من یک شکست کامل و کامل می شدم. در کل! چه کسی می خواست آن را ببیند. من نمی‌توانم! مالکویچ با کلینت ایستوود در فیلم های In the Line of Fire (1993) و Changeling (2008) کار کرد.

هم اکنون شما قادر خواهید بود که به دانلود فیلم نابخشوده در کیفیت های متفاوت به همراه زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه هاست فیلم بپردازید.

ویلیام مانی، تفنگچی بازنشسته غرب قدیمی، با اکراه، آخرین کار را با کمک شریک قدیمی خود ند لوگان و مرد جوانی به نام «بچه شوفیلد» انجام می دهد.

باکس دانلود

دانلود شما بصورت تمام بها محاسبه میشود

دیدگاه های کاربران

0 نظر
انصراف

اولین نفر باشید دیدگاهی ثبت میکند