IMDb 8.1
دانلود فیلم به نام پدر دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده بدون سانسور از هاست فیلم
100%

دانلود فیلم به نام پدر In the Name of the Father 1993 زیرنویس فارسی چسبیده

نپسندیدن
نظری ثبت نشده

اعتراف اجباری یک مرد به یک I.R.A. بمب گذاری که او مرتکب نشده بود منجر به زندانی شدن پدرش نیز می شود. یک وکیل انگلیسی برای آزادی آنها می جنگد.

امتیاز منتقدین 84
رای کاربران IMDb 175,629
اعلان فیلم
توضیحات

فیلم به نام پدر محصول سال 1993 کشور های ایرلند و انگلستان در ژانر های بیوگرافی ، جنایی و درام میباشد.

فیلم قدیمی به نام پدر توسط Jim Sheridan کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Daniel Day-Lewis و Pete Postlethwaite و Alison Crosbie در آن ایفای نقش کرده اند.

دنیل دی لوئیس در آماده شدن برای نقش خود، 30 پوند وزن کم کرد و شب ها را در سلول زندان سر صحنه فیلمبرداری سپری کرد، زیرا اعضای خدمه به او آب پرتاب می کردند و توهین لفظی می کردند. با وجود اینکه پیت پستلث وایت نقش پدر و پسر را بازی می کرد، تنها یازده سال از دنیل دی لوئیس بزرگتر بود. در زندگی واقعی، گری و جوزپه یک سلول زندان مشترک نداشتند. دنیل دی لوئیس لهجه ایرلندی شمالی خود را در کل برنامه عکسبرداری در صحنه و خارج از مجموعه نگه داشت.

جیم شریدان، نویسنده، تهیه کننده و کارگردان به دلیل تخیلی بخشی از داستان به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. به عنوان مثال، “گیلدفورد 4” و خانواده مگوایر آزمایشات جداگانه ای داشتند. “جو مک اندرو” بر اساس جو اوکانل، مردی که به بمب گذاری های گیلدفورد اعتراف کرد، ساخته شد، اما جو اوکانل به همان زندانی که کانلنز بود فرستاده نشد. جری و جوزپه کانلون در اکثر دوران محکومیت خود در زندان های مختلف بودند. گرچه وکیل گرت پیرس در تحقیق و آماده سازی پرونده گری کانلون برای دادگاه عالی استیناف نقش مهمی داشت، اما نتوانست این پرونده را در دادگاه ارائه کند زیرا به دلیل قوانین سیستم حقوقی بریتانیا، این کار فقط توسط وکیل دادگستری انجام می شد. مایکل منسفیلد، وکیل دادگستری و Q.C. (شورای ملکه) پرونده را ارائه کرد. همچنین، پیرس هرگز وکالت نکرد و حتی با جوزپه کانلون که در سال 1980 درگذشت، نه سال قبل از رسیدگی به درخواست تجدیدنظر، ملاقات نکرد.

شخصیت بازرس رابرت دیکسون ترکیبی از چند افسر پلیس مرتبط با پرونده است. گابریل برن علیرغم اعتبار تهیه‌کننده اجرایی، از پروژه فاصله گرفت، عمدتاً به دلیل آزادی‌هایی که در جزئیات داستان گرفته شده بود. گابریل برن حقوق کتاب «اثبات بیگناهی» جری کانلون را خریداری کرده بود. او قصد داشت نقش جری را بازی کند، اما تصمیم گرفت به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی کار کند و به دانیل دی لوئیس اجازه دهد نقش آن را بازی کند. جری کانلون در تابستان 1990 با جانی دپ دوست شد و مشتاق بود که جانی در فیلمی نقش او را بازی کند. دپ مقدمه بیوگرافی جری کانلون را ارائه کرد. نقش پل هیل به بونو پیشنهاد شد، اما برنامه شلوغ تور U2 مانع از پذیرش او شد. پل اوگریدی نقش یک زندانی را بازی کرد، اما بیشتر از نسخه نهایی بریده شد. او در یک صحنه ظاهر می شود و دنیل دی لوئیس را می بوسد.

تنها نامزد بهترین فیلم اسکار در هر دو رشته بازیگری مکمل در آن سال، با پیت پستلث وایت نامزد بهترین بازیگر مرد نقش مکمل و خانم اما تامپسون برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد. ملودی که گری در هنگام دزدیدن ورق فلز از پشت بام ها به صورت طنز زمزمه می کند و روی قطعه لوله ای که در دست دارد می نوازد، اولین آهنگ «Voodoo Child» از جیمی هندریکس است، همان آهنگی که در هنگام شلیک سربازان انگلیسی در موسیقی متن پخش می شود. روی او و او به خیابان ها فرار می کند. از میان شش فیلمی که گری همبلینگ برای آنها نامزد جایزه اسکار بهترین تدوین شد، این تنها فیلمی است که توسط آلن پارکر کارگردانی نشده است. وقتی وکیل گرت پیرس (دام اما تامپسون) پرونده‌های جری کانلون را در دست می‌گیرد، برخی از پوشه‌های پرونده نوشته‌هایی روی ستون فقرات خود دارند. روی یکی از پوشه ها نام کراولی نوشته شده است. یکی دیگر از اعضای «گیلدفورد چهار»، پدی آرمسترانگ، توسط مارک شپرد، بازیگر نقش کراولی در سریال Supernatural (2005) بازی شد.

هم اکنون شما قادر خواهید بود که به دانلود فیلم به نام پدر در کیفیت های متفاوت به همراه زیرنویس فارسی از رسانه هاست فیلم بپردازید.

اعتراف اجباری یک مرد به یک I.R.A. بمب گذاری که او مرتکب نشده بود منجر به زندانی شدن پدرش نیز می شود. یک وکیل انگلیسی برای آزادی آنها می جنگد.

باکس دانلود

دانلود شما بصورت تمام بها محاسبه میشود

دیدگاه های کاربران

0 نظر
انصراف

اولین نفر باشید دیدگاهی ثبت میکند