IMDb 8.1
دانلود فیلم روز موش خرما دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده بدون سانسور از هاست فیلم
100%

دانلود فیلم روزِ موش خرما Groundhog Day 1993 زیرنویس فارسی چسبیده

نپسندیدن
نظری ثبت نشده

یک هواشناس خودشیفته و خودمحور در روز گراندهاگ خود را در یک حلقه زمانی می بیند، و آن روز تکرار می شود تا زمانی که به درستی برسد.

امتیاز منتقدین 72
رای کاربران IMDb 630,134
اعلان فیلم
توضیحات

فیلم روز موش خرما محصول سال 1993 کشور آمریکا در ژانر های کمدی ، درام ، فانتزی و عاشقانه میباشد.

فیلم قدیمی روز موش خرما توسط Harold Ramis کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Bill Murray و Andie MacDowell و Chris Elliott در آن ایفای نقش کرده اند.

بیل موری در جریان تیراندازی دو بار توسط خوک خاکی گاز گرفته شد. موری مجبور به تزریق ضد هاری شد، زیرا نیش ها بسیار شدید بود. به گفته کارگردان هارولد رامیس، بیشتر مواقع، زمانی که می‌خواست صحنه‌ای را برای بیل موری توضیح دهد، موری حرفش را قطع می‌کرد و می‌پرسید: «فقط به من بگو فیل خوب یا فیل بد؟»

هارولد رامیس در ابتدا تام هنکس را برای نقش اصلی می خواست، اما تصمیم گرفت که مخالفت کند و گفت که هنکس “خیلی خوب” است. (حدود 59 دقیقه) صحنه ای که فیل ساعت زنگ دار را برمی دارد و آن را روی زمین می کوبد آن طور که برنامه ریزی شده بود پیش نرفت. بیل موری ساعت را به شدت پایین آورد، اما به سختی شکسته شد، بنابراین خدمه با چکش به آن ضربه زدند تا ظاهری واقعاً شکسته به آن بدهد. این فیلم در Punxsutawney، پنسیلوانیا فیلمبرداری نشد، بلکه در واقع در Woodstock، Illinois (فقط پنجاه مایل از زادگاه بیل موری، Wilmette، ایلینویز) فیلمبرداری شد. یک پلاک کوچک وجود دارد که روی آن نوشته شده است: «بیل موری اینجا پا گذاشت» روی حاشیه ای که موری مدام پا به یک گودال می گذارد. پلاک دیگری روی دیوار ساختمان در گوشه ای وجود دارد که روی آن نوشته شده است “نبش ند” جایی که فیل کانرز مدام توسط ند رایرسون مورد توجه قرار می گرفت. در طول صحنه ند، علامت “جواهرات ووداستاک” به وضوح در پس زمینه دیده می شود.

به بیل موری یک سطل تف برای صحنه غذاخوری که در آن شیرینی می خورد، پیشنهاد شد، اما او نپذیرفت. مخصوصاً کیک غذای فرشته باعث شد که او خیلی زود احساس بیماری کند. هارولد رامیس به بچه های حاضر در مبارزات گلوله برفی دستور داد تا بیل موری را تا جایی که می توانند محکم بزنند. موری با پرتاب گلوله های برفی تا جایی که می توانست به عقب پاسخ داد. بیل موری و هارولد رامیس هر دو مارشال های افتخاری جشن روز گراندهاگ در پانکسسوتاونی، پنسیلوانیا بوده اند. تمام ساعت‌های غذاخوری متوقف می‌شوند، و منعکس کننده وضعیت مخمصه فیل کانرز است.

در نسخه اصلی فیلمنامه توسط دنی روبین، فیل کانرز در ابتدای داستان در داخل Groundhog Day به دام افتاده بود. ما در یک روز معمولی به او ملحق شدیم، در حالی که حضار متعجب بودند که او چگونه از همه چیزهایی که قرار است رخ دهد می‌دانست. هارولد رامیس قول داد که این جنبه از فیلمنامه را تغییر ندهد، اما در نهایت تصمیم گرفت این کار را انجام دهد. (حدود ساعت 1 و 12 دقیقه) ایده اینکه فیل کانرز برای ریتا هانسون در حالی که خواب است بخواند، از بیل موری آمد. همسرش در شب عروسی آنها بیش از حد شامپاین نوشید و زود به خواب رفت، بنابراین موری با صدای بلند برای او خواند تا اینکه او هم به خواب رفت. در میان محتوای ویژگی های ویژه، هارولد رامیس بیان می کند که ایده اولیه این بود که فیل در 2 فوریه حدود ده هزار سال زندگی کند. بعداً می گوید که فیل احتمالاً حدود ده سال در همان روز زندگی کرده است.

هم اکنون شما قادر خواهید بود که به دانلود فیلم روز موش خرما در کیفیت های متفاوت به همراه زیرنویس فارسی از رسانه هاست فیلم بپردازید.

یک هواشناس خودشیفته و خودمحور در روز گراندهاگ خود را در یک حلقه زمانی می بیند، و آن روز تکرار می شود تا زمانی که به درستی برسد.

باکس دانلود

دانلود شما بصورت تمام بها محاسبه میشود

دیدگاه های کاربران

0 نظر
انصراف

اولین نفر باشید دیدگاهی ثبت میکند