IMDb 8.8
دانلود فیلم فارست گامپ Forrest Gump 1994 زیرنویس فارسی چسبیده
100%

دانلود فیلم فارست گامپ Forrest Gump 1994 زیرنویس فارسی

نپسندیدن
نظری ثبت نشده

دوران ریاست‌جمهوری کندی و جانسون، جنگ ویتنام، رسوایی واترگیت و سایر رویدادهای تاریخی از منظر مردی آلابامایی با ضریب هوشی 75 آشکار می‌شود که تنها آرزویش این است که دوباره با همسر دوران کودکی‌اش متحد شود...

امتیاز منتقدین 82
رای کاربران IMDb 2,061,407
پخش آنلاین
اعلان فیلم
توضیحات

فیلم فارست گامپ محصول سال 1994 کشور آمریکا در ژانر های درام و عاشقانه میباشد.

فیلم قدیمی فارست گامپ توسط Robert Zemeckis کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Tom Hanks و Robin Wright و Gary Sinise در آن ایفای نقش کرده اند.

وقتی فارست برای صحبت در راهپیمایی ویتنام در واشنگتن بلند می شود، دوشاخه میکروفون کشیده می شود و شما نمی توانید صدای او را بشنوید. به گفته تام هنکس، او گفت: “گاهی اوقات وقتی مردم به ویتنام می روند، بدون هیچ پا به خانه مادران خود می روند. گاهی اوقات اصلاً به خانه نمی روند. این چیز بدی است. این تمام چیزی است که من در مورد آن باید بگویم.”

زمانی که استودیو کاهش بودجه را اعمال کرد، کارگردان و تام هنکس، کارگردان و تام هنکس، از بخش بزرگی از دستمزد خود صرف نظر کردند که در نهایت 40 میلیون دلار به هنکس رسید. وقتی فارست برای اولین بار در تیمارستان پینگ پنگ بازی را یاد می گیرد، سرباز دیگری به او گفته می شود که ترفند این است که “همیشه چشمش به توپ باشد”. بعد از آن لحظه، هر وقت او را در حال بازی پینگ پنگ نشان می دهند، هرگز پلک نمی زند. آهنگ “اسم من فارست گامپ است. مردم من را فارست گامپ می نامند” توسط تام هنکس در حین فیلمبرداری صحنه تبلیغ شد و کارگردان رابرت زمکیس آنقدر آن را دوست داشت که تصمیم گرفت آن را نگه دارد.

با هر تغییر سن فارست، یک چیز ثابت می ماند. در اولین صحنه هر انتقال، یک پیراهن چهارخانه آبی به تن می کند. تام هنکس پس از یک ساعت و نیم خواندن فیلمنامه این فیلم را امضا کرد، اما تنها به شرطی پذیرفت که این نقش را بازی کند که فیلم از نظر تاریخی دقیق باشد. او ابتدا می خواست لهجه جنوبی تلفظ فارست را کاهش دهد، اما در نهایت توسط رابرت زمکیس متقاعد شد تا لهجه سنگینی را که در رمان تاکید شده بود به تصویر بکشد، و لهجه خود را از مایکل کانر هامفریس (فارست جوان) الگوبرداری کرد که در واقع اینطور صحبت می کرد. خدمه و به خصوص رئیس استودیو شری لنسینگ در ابتدا در مورد لهجه مسخره هنکس تردیدهای جدی داشتند، اما زمکیس به اسلحه خود چسبید.

گردنبند ستوان دان تسبیحی با مدال سنت کریستوفر است که روی آن نوشته شده است “در مبارزه از ما محافظت کنید”. در ویتنام توسط برادر همسر گری سینیز، جک تریس، در سالهای 1967-1968 پوشیده شد. قبل از فیلمبرداری، استودیو پارامونت بودجه اولیه را حدود 10 میلیون دلار کاهش داده بود و تلاش می کرد کارگردان رابرت زمکیس را مجبور کند صحنه هایی را که به نظر آنها غیرضروری است، مانند قایق میگو یا صحنه های ویتنام را حذف کند. زمکیس سخت با استودیو مبارزه کرد تا آن صحنه ها را حفظ کند، و میشل منینگ، مدیر اجرایی پارامونت، حتی به صحنه فیلمبرداری فرستاده شد تا بر فیلمبرداری نظارت کند و مطمئن شود که فیلم در حد بودجه باقی می ماند. زمکیس در نهایت بخشی از دستمزد خود و تام هنکس را برای حفظ بیشتر صحنه ها رها کرد و در نهایت موافقت کرد که سکانس دویدن فارست را قطع کند. با این حال، Zemeckis پس از آن به سادگی خواسته های استودیو را نادیده گرفت و حتی از منینگ حمایت کرد. صحنه های دویدن به صورت مخفیانه و بدون اطلاع استودیو فیلمبرداری شدند و برادر کوچکتر تام هنکس، جیم هنکس، در بسیاری از آنها برای او دوبله شد. به گفته جیم، “تام دو نفره های دیگری هم داشت اما آنها نمی توانستند دویدن را انجام دهند”، با اشاره به گام های خشن فارست “این یک چیز احمقانه هنکس است.” استودیو در نهایت متوجه شد، اما وقتی فیلم خام را دیدند، تسلیم شدند. فقط صحنه در Monument Valley هنوز مفقود بود زیرا پول تمام شده بود و از آنجایی که استودیو حاضر به پرداخت هزینه آن نشد، هنکس و زمکیس خودشان این کار را انجام دادند.

هم اکنون شما قادر خواهید بود که به دانلود فیلم فارست گامپ در کیفیت های متفاوت به همراه زیرنویس فارسی از رسانه هاست فیلم بپردازید.

دوران ریاست‌جمهوری کندی و جانسون، جنگ ویتنام، رسوایی واترگیت و سایر رویدادهای تاریخی از منظر مردی آلابامایی با ضریب هوشی 75 آشکار می‌شود که تنها آرزویش این است که دوباره با همسر دوران کودکی‌اش متحد شود...

باکس دانلود

دانلود شما بصورت تمام بها محاسبه میشود

دیدگاه های کاربران

0 نظر
انصراف

اولین نفر باشید دیدگاهی ثبت میکند