IMDb 8
دانلود فیلم رقصنده با گرگ ها دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده از هاست فیلم
100%

دانلود فیلم رقصنده با گرگ ها Dances with Wolves 1990 زیرنویس فارسی چسبیده

نپسندیدن
نظری ثبت نشده

ستوان جان دانبار، که به یک پاسگاه دورافتاده جنگ داخلی غربی منصوب شده است، با گرگ ها و بومیان آمریکایی دوست می شود و او را به یک انحراف غیرقابل تحمل در ارتش تبدیل می کند.

امتیاز منتقدین 72
رای کاربران IMDb 265,906
اعلان فیلم
توضیحات

فیلم رقصنده با گرگ ها محصول سال 1990 کشور های آمریکا و انگلستان در ژانر های ماجراجویی ، درام و وسترن میباشد.

فیلم قدیمی رقصنده با گرگ ها توسط Kevin Costner کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Kevin Costner و Mary McDonnell و Graham Greene در آن ایفای نقش کرده اند.

به دلیل موفقیت عظیم فیلم و رفتار دلسوزانه با بومیان آمریکا، ملت لاکوتا کوین کاستنر را به عنوان عضو افتخاری پذیرفت. کوین کاستنر در طول شکار گاومیش تمام سوارکاری خود را انجام داد، از جمله این موارد میتوان به شلیک تفنگ خود بدون نگه داشتن افسار اشاره کرد. بازی Two Socks توسط دو گرگ متفاوت که در اصل متعلق به مایکل کین بود اجرا شد. یکی باک و دیگری تدی نام داشت و هر دو همیشه سر صحنه فیلمبرداری بودند. پس از فیلمبرداری این محصول سینمایی، آنها برای همیشه در ونتورا کانتی، پناهگاه حیوانات “حیات وحش کار” کالیفرنیا نگهداری شدند.

دختر کوین کاستنر، آنی کاستنر، با بازی Stands With A Fist در کودکی، در حال فرار از مهمانی Pawnee که خانواده‌اش را کشته است در سکانس رویایی دیده می‌شود. او در حین دویدن از روی هر شانه به عقب نگاه می کند زیرا کاستنر به او گفته بود که از بالای شانه راستش نگاه کند و او از سمت چپ او را نمی شناخت – او در آن زمان فقط 6 سال داشت. برای افزودن رئالیسم به فیلم، یک مربی زبان برای آموزش لاکوتا به بازیگرانی که بلد نبودند با آن صحبت کنند، بیاموزند. به دلیل دشواری یادگیری زبان، جنبه های «گفتار جنسیتی» زبان از درس ها حذف شد. وقتی زبان‌های بومی لاکوتا فیلم تمام‌شده را دیدند، شنیدن صحبت‌های رزمندگان لاکوتا مانند زنان برایشان جالب بود.

در صحنه گاومیش پوست کنده، از حیوانات جعلی ساخته شده از کاغذ استفاده شد و بسیار واقع گرایانه به نظر می رسید. یک رهگذر در حین فیلمبرداری با پلیس تماس گرفت و آنها با اسلحه آماده برای دستگیری خدمه به دلیل شکار غیرقانونی حاضر شدند. پس از چند توضیح، پلیس با خنده رفت. باز شدن کوین کاستنر از آغوشش در ابتدای فیلم در حالی که اقدام به خودکشی می کرد، یک حرکت کاملاً خودجوش بود که او را غافلگیر کرد.

هم اکنون شما قادر خواهید بود که به دانلود فیلم رقصنده با گرگ ها در کیفیت های متفاوت به همراه زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه هاست فیلم بپردازید.

ستوان جان دانبار، که به یک پاسگاه دورافتاده جنگ داخلی غربی منصوب شده است، با گرگ ها و بومیان آمریکایی دوست می شود و او را به یک انحراف غیرقابل تحمل در ارتش تبدیل می کند.

باکس دانلود

دانلود شما بصورت تمام بها محاسبه میشود

دیدگاه های کاربران

0 نظر
انصراف

اولین نفر باشید دیدگاهی ثبت میکند