IMDb 8
دانلود انیمیشن علائدین دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده بدون سانسور از هاست فیلم
100%

دانلود انیمیشن علائدین Aladdin 1992 زیرنویس فارسی چسبیده

نپسندیدن
نظری ثبت نشده

یک جوجه تیغی خیابانی مهربان و یک وزیر بزرگ تشنه قدرت برای یافتن چراغ جادویی که قدرت برآوردن عمیق ترین آرزوهای آنها را دارد، رقابت می کنند.

امتیاز منتقدین 86
رای کاربران IMDb 419,138
اعلان فیلم
توضیحات

انیمیشن علائدین محصول سال 1992 کشور آمریکا در ژانر های انیمیشن ، ماجراجویی ، کمدی ، خانوادگی ، فانتزی ، موزیکال و عاشقانه میباشد.

انیمیشن قدیمی علائدین توسط John Musker و Ron Clements کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Scott Weinger و Robin Williams و Linda Larkin در آن ایفای نقش کرده اند.

در اصل جعفر تندخوتر بود در حالی که ایاگو یک انگلیسی خونسرد و مغرور بود. سازندگان فیلم احساس می‌کردند که از دست دادن بیش از حد جعفر، او را کمتر تهدید می‌کند، بنابراین شخصیت دو شخصیت عوض شد. در طول ضبط صداها، مرحوم رابین ویلیامز آنقدر بداهه نوازی کرد که تقریباً شانزده ساعت مطالب داشت. از آنجایی که رابین ویلیامز بسیاری از خطوط خود را تبلیغ کرد، فیلمنامه برای نامزدی جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی رد شد.

صحنه افتتاحیه با تاجر خیابانی کاملاً بدون فیلمنامه بود. رابین ویلیامز را به صحنه صدا آوردند و از او خواستند پشت میزی بایستد که چندین اشیاء روی آن قرار داشت و یک ملحفه همه آنها را پوشانده بود. انیماتورها از او خواستند که ورق را بلند کند و بدون اینکه نگاه کند، یک شی را از روی میز برداشته و آن را با شخصیت توصیف کند. بسیاری از مطالب در آن جلسه ضبط برای فیلم دیزنی مناسب نبود. هنگامی که رابین ویلیامز در سال 2014 درگذشت، دیزنی در آن هفته با پخش علاءالدین در سه کانال کودک خود (دیزنی کانال، دیزنی XD و دیزنی جونیور) در طول سه روز، دو بار در هر کانال، از او تقدیر کرد. در پایان فیلم، درست قبل از تیتراژ، تصویری را قرار دادند که روی آن نوشته شده بود: “به یاد رابین ویلیامز که ما را به خنده انداخت.” با استفاده از ادای احترام اریک گلدبرگ انیماتور به او به عنوان پس‌زمینه.

در طول ساخت فیلمنامه و استوری‌بورد، نویسندگان از قبل رابین ویلیامز را برای نقش جن در نظر داشتند اما برای این پروژه به او مراجعه نکرده بودند. برای متقاعد کردن ویلیامز برای ایفای این نقش، اریک گلدبرگ جن را که چندین دقیقه از برنامه های استندآپ ویلیامز، از جمله قطعاتی از آلبوم او “واقعیت… چه مفهومی” را انجام می داد، انیمیشن کرد و آن را برای او نمایش داد. ویلیامز آنقدر تحت تأثیر قرار گرفت که تقریباً بلافاصله قرارداد امضا کرد. درگیری های برنامه ریزی با Star Trek: The Next Generation (1987) پاتریک استوارت را مجبور کرد که نقش جعفر را رد کند. او در مصاحبه هایش گفته است که این بزرگترین پشیمانی اوست.

هر وقت علاءالدین دروغ می گوید، پر بزرگ بنفش عمامه اش می افتد و صورتش را می پوشاند. در حین ضبط این فیلم، رابین ویلیامز مکرراً از استیون اسپیلبرگ که در آن زمان روی فیلم هولوکاست فهرست شیندلر (1993) کار می کرد، تماس گرفت. او را روی بلندگو می گذاشت تا بتواند برای بازیگران و گروه جوک بگوید تا آنها را تشویق کند. برخی از مطالبی که او استفاده کرد، مطالبی بود که برای این فیلم استفاده می کرد. ریچارد واندر وند، طراح تولید، طرح رنگی ساده ای را با الهام از فضای بیابانی فیلم، طراحی کرد. آبی (آب) مخفف خیر، قرمز (گرما) شر، و زرد (شن) خنثی است. به عنوان مثال، جعفر شرور سیاه و قرمز پوشیده است، در حالی که یاسمن نیکوکار آبی می پوشد. نمونه دیگر در غار عجایب است که محفظه چراغ آبی است و یاقوتی که ابو را وسوسه می کند قرمز روشن است.

هم اکنون شما قادر خواهید بود که به دانلود انیمیشن علائدین در کیفیت های متفاوت به همراه زیرنویس فارسی از رسانه هاست فیلم بپردازید.

یک جوجه تیغی خیابانی مهربان و یک وزیر بزرگ تشنه قدرت برای یافتن چراغ جادویی که قدرت برآوردن عمیق ترین آرزوهای آنها را دارد، رقابت می کنند.

باکس دانلود

دانلود شما بصورت تمام بها محاسبه میشود

دیدگاه های کاربران

0 نظر
انصراف

اولین نفر باشید دیدگاهی ثبت میکند