دسته فیلم ایرانی

جستجوی پیشرفته
همه فیلم سریال
تا
تا

هاست فیلم - دانلود فیلم و سریال خارجی و ایرانی

جدول پخش هفتگی

  • شنبه
  • یکشنبه
  • دوشنبه
  • سه‌‌شنبه
  • چهارشنبه
  • پنج‌شنبه
  • جمعه
در این روز سریالی پخش نمی‌شود.
FA EN
خلاصه داستان :

امیرعلی و نوشین دو جوان عاشق هستند و می خواهند با یکدیگر ازدواج کنند در حالی که خانواده هایشان با آنها اختلاف نظر دارند. هر دو فقط یک آرزو دارند، برنده شدن در لاتاری و گرفتن گرین کارت و رفتن به زندگی...

Amir Ali and Nooshin are two youngsters who are in love and want to get marry with each other while their families are in disagree with them. They both have only one dream, to win in the Lottery and get the green card and go livin...

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

سارا به مواد مخدر معتاد است. نامزدش آرش برای تحصیل در کانادا دور است و از اعتیاد او خبر ندارد. یک ماه قبل از بازگشت او به ایران، سارا تصمیم می گیرد اعتیاد خود را ترک کند، اما این به این راحتی که او فکر می کند، نخواهد بود.

Sara is addicted to drugs. Her fiance Arash is away in Canada studying and doesn't know about her addiction. One month before his returning to Iran Sara decides to quit her addiction but that will not be as easy as she thinks so.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

احمد یک فرمانده ارتش است که باید در دروازه خرمشهر با دشمن مقابله کند. اما سرنوشت او دور از مرز ایران رقم می خورد.

Ahmad is an army commander who must confront the enemy at the gates of the Khorramshahr. But his fate is determined far from the Iranian border.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

ایران و اسپانیا در آستانه ناهار پروژه بزرگی در جزیره هندورابی در جنوب ایران هستند. این در حالی است که بسیاری از شرکت ها در تلاش برای کسب حقوق این پروژه در مزایده آن هستند. مهندس سعید پارسا که از همسرش رو...

Iran and Spain are about to lunch a big project in the Hendurabi Island in the south of Iran. Meanwhile many companies are trying to win the rights of this project at it's auction. Engineer Saeed Parsa who has divorced his wife Ro...

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

امیر جوان بسیجی و پدرش شهید جنگ است. اما وقتی همسر باردار امیر در خیابان توسط یک غریبه مورد ضرب و شتم قرار می گیرد و فرزندش را از دست می دهد، تصمیم می گیرد وارد عمل شود.

Amir is a young member of Basidj and his father is a martyr of war. But when Amir's pregnant wife is being beaten by a stranger in the street and loses her child he decides to take action.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

داستان یک زن معتاد مهسا است که فکر می کند دخترش مرده است اما وقتی متوجه می شود که او زنده است و توسط پدرش (شوهر سابق مهسا) زندگی می کند تصمیم می گیرد او را پس بگیرد. این باعث شد که او با همسر سابق و همسر جدیدش روبرو شود.

The story of an addicted woman Mahsa who thinks that her girl is dead but when finds out that she is alive and lives by her father (Mahsa's ex-husband) decides to take her back. This put her to face her ex-husband and his new wife.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

ایستاده می خواهد به دوستش احد برای رفتن به حج کمک کند اما در واقع قصد رفتن به تایلند را دارند. اما وقتی به آنجا می رسند مشکلاتشان شروع می شود.

Istadeh wants to help his friend Ahad for going to Haj pilgrim but they actually are planing to go to Thailand. But when they arrive there their troubles begin.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

پس از انقلاب، در بحبوحه ی ماجرای حمله ی نظامی طبس، چهار مرد (تقی نیا، کامران، ثابتیان و تیمسار)، که وابستگیهایی به نظام شاهنشاهی پهلوی دارند، در ویلایی گرد آمدهاند و در انتظارند تا کودتا پیروز شود. حمله ی نظامی طبس شکست میخورد و چهار مرد مستأصل از وضع خود و ترس از گرفتار شدن دیوانه وار به جان هم میافتند و یکدیگر را از پا در میآورند.

ادامه دانلود

تماشای آنلاین افزوده شد

FA EN
خلاصه داستان :

پارک وی فقط یک پل تهران نیست، پلی است برای کوهیار برای رسیدن به رها، پلی که کوبیار فکر می کند با عبور از آن برعکس به آن عشق می ورزد.

Parkway is not just a bridge in Tehran,It's also a bridge for Koohyar to get to Raha.A bridge that Koobyar thinks by passing it in the opposite way he will get to love.

ادامه دانلود

تماشای آنلاین افزوده شد

FA EN
خلاصه داستان :

هستی، یک پرستار بیوه که یک دختر دارد، با مردی ثروتمند پارانوئید ازدواج می کند.

Hasti, a widowed nurse who has a daughter, marries a paranoid wealthy man.

ادامه دانلود
مشاهده همه مطالب بلاگ