فیلم های خانوادگی

جستجوی پیشرفته
همه فیلم سریال
تا
تا

هاست فیلم - دانلود فیلم و سریال خارجی و ایرانی

FA EN
خلاصه داستان :

وقتی بلیپی و میکا با پارک رنجر آشر و خدمه دایناسور پرانرژی اش در مزرعه T-Rex برخورد می کنند، پارک رنجر آشر از بلیپی و میکا برای بازیابی تخم های دایناسور گم شده کمک می خواهد.

When Blippi and Meekah run into Park Ranger Asher and his energetic dinosaur crew at T-Rex Ranch, Park Ranger Asher asks Blippi and Meekah for their help to retrieve the missing dinosaur eggs.

ادامه دانلود
 • دوبله فارسی
FA EN
خلاصه داستان :

یک عروسک فراری با تخیل بی حد و حصر و یک اسباب بازی حیوانات عروسکی رها شده که نیاز به دوست دارد، در پارک مرکزی به هم می رسند و در برابر همه شانس ها برای یک ماجراجویی حماسی دوستی در شهر نیویورک جفت می شوند.

A runaway puppet with boundless imagination and an abandoned stuffed animal toy in need of a friend cross paths in Central Park and pair up against all odds for an epic adventure of friendship in New York City.

ادامه دانلود
 • دوبله فارسی
FA EN
خلاصه داستان :

داستان آلن را روایت می کند که پس از طلاق والدینش به همراه پدرش به یک بلوک آپارتمانی در آماگر نقل مکان می کند.

It tells the story of Allan, who moves with his father to an apartment block on Amager after his parents get divorced.

ادامه دانلود
 • دوبله فارسی
FA EN
خلاصه داستان :

یک گربه ناز پس از نجات یافتن و دوست داشتنش توسط رز، دانش آموزی مهربان و پرشور، دست خوش شانسی که به او داده شده است را بدیهی می داند. زمانی که او نهمین زندگی خود را از دست می دهد، سرنوشت دست به کار می شود تا او را در سفری متحول کننده قرار دهد.

A pampered cat takes for granted the lucky hand he has been dealt after he is rescued and loved by Rose, a kind-hearted and passionate student. When he loses his ninth life, fate steps in to set him on a transformative journey.

ادامه دانلود
 • دوبله فارسی
FA EN
خلاصه داستان :

خانواده دایناسورها به یک «پارک موضوعی دایناسورها» از پایین به بالا در جزیره‌ای در دریا می‌روند. ساخت پارک و ساخت نمایشگاه های دایناسورهای غیر معمول توسط همکلاسی قدیمی The Conductors نظارت شده بود و هیچ...

The Dinosaur family head to a brand new built from the bottom up "dinosaur theme park" on an island in the sea. The making of the park and the making of unusual dinosaur exhibits was overseen by The Conductors old classmate and no...

ادامه دانلود
 • دوبله فارسی
FA EN
خلاصه داستان :

یک پسر انگلیسی از طبقه کارگر اوقات فراغت خود را صرف مراقبت و آموزش سگ حیوان خانگی خود می کند.

A working-class English boy spends his free time caring for and training his pet kestrel.

ادامه دانلود
 • دوبله فارسی
FA EN
خلاصه داستان :

تجربه فیلم استثنایی 360 درجه کامل درباره اکتشافات آلبرت انیشتین، شیفتگی جهان ما و اعتقاد به رویاهای ما.

The exceptional 360° fulldome film experience about Albert Einstein's discoveries, the fascination of our universe and the belief in our dreams.

ادامه دانلود
 • دوبله فارسی
FA EN
خلاصه داستان :

بر اساس یک داستان واقعی قابل توجه، ایمان یک مادر در برابر همه شانس ها می ایستد و به شوهر و فرزندانش الهام می دهد که ایمان خود را حفظ کنند.

Based on a remarkable true story, a mom's faith stands against all odds and inspires her husband and children to hold on to theirs.

ادامه دانلود
 • زیرنویس فارسی

پخش آنلاین اپراتور رایگان

FA EN
خلاصه داستان :

در یکی از روستاهای شمال، خواهر و برادری دوازده و ده ساله زندگی می‌کنند که با دیدن نحوه زندگی کودکان شهری، به این نوع زندگی علاقمند می‌شوند و رغبتی به زندگی با خانواده خودشان ندارند. درختی سخنگو آرزوی آنها را برآورده می‌کند، به شرطی که آنها هم برای حفظ درختان جنگل کمک کنند. آنها طی اتفاقات بسیار، به قولشان عمل می‌کنند و در این بین بار دیگر قدر خانواده خودشان را می‌فهمند.

ادامه دانلود
  FA EN
  خلاصه داستان :

  زمانی که خروپف زن خواب شوهر را مختل می کند، یک زوج تازه ازدواج کرده با چالش هایی مواجه می شوند. مبارزات آنها سازش های مورد نیاز برای یک ازدواج پایدار را به تصویر می کشد.

  A newly married couple faces challenges when the wife's snoring interrupts the husband's sleep. Their struggles depict the compromises needed for a lasting marriage.

  ادامه دانلود
  • دوبله فارسی
  مشاهده همه مطالب بلاگ