محصول کشور ایران

جستجوی پیشرفته
همه فیلم سریال
تا
تا

هاست فیلم - دانلود فیلم و سریال خارجی و ایرانی

FA EN
خلاصه داستان :

یک زوج متاهل با یک تصمیم دشوار روبرو می شوند - برای بهبود زندگی فرزندشان با مهاجرت به کشور دیگری یا اقامت در ایران و مراقبت از والدینی که دچار بیماری آلزایمر شده اند.

A married couple are faced with a difficult decision - to improve the life of their child by moving to another country or to stay in Iran and look after a deteriorating parent who has Alzheimer's disease.

ادامه دانلود
 • جزو 250 فیلم برتر با رتبه
  115
FA EN
خلاصه داستان :

فیلم گیجگاه درباره معلم ادبیات و کاراته (حامد بهداد) است که عاشق مادر مطلقه یکی از شاگردانش می شود.

The movie Gijgah, is about a literature and karate teacher (Hamed Behdad) who falls in love with the divorced mother of one of his students.

ادامه دانلود
  FA EN
  خلاصه داستان :

  داستان زن و شوهری که خارج از تهران زندگی می کنند و پس از طلاق راه خود را می روند.

  The story of a couple who live outside of Tehran and go their separate ways after divorce.

  ادامه دانلود

   پخش آنلاین اپراتور رایگان

   FA EN
   خلاصه داستان :

   در یکی از روستاهای شمال، خواهر و برادری دوازده و ده ساله زندگی می‌کنند که با دیدن نحوه زندگی کودکان شهری، به این نوع زندگی علاقمند می‌شوند و رغبتی به زندگی با خانواده خودشان ندارند. درختی سخنگو آرزوی آنها را برآورده می‌کند، به شرطی که آنها هم برای حفظ درختان جنگل کمک کنند. آنها طی اتفاقات بسیار، به قولشان عمل می‌کنند و در این بین بار دیگر قدر خانواده خودشان را می‌فهمند.

   ادامه دانلود

    پخش آنلاین اپراتور رایگان

    FA EN
    خلاصه داستان :

    مرد معلولی که با پسر معلولش در یکی از روستاهای دورافتاده ایران زندگی می کند.

    A disabled man living with his handicapped son in a remote Iranian village.

    ادامه دانلود
     FA EN
     خلاصه داستان :

     او از وقایع پیرامون یک روحانی که رهبر مذهبی یک زندان است و در برخورد با چند زندانی اتفاقات جالبی برای او می افتد، می گوید.

     He recounts the events surrounding a cleric who is the religious leader of a prison and interesting things happen to him while dealing with several prisoners.

     ادامه دانلود
      FA EN
      خلاصه داستان :

      برخی از سلبریتی های مشهور ایرانی به هر نحوی باید یکدیگر را بخندانند اما چالش اصلی این است که نخندند. سیامک انصاری داور برنامه است و کوچکترین لبخند را با دوربین ها شکار می کند.

      Some famous Iranian celebrities should make each other laugh in any way, but the main challenge is that they should not laugh. Siamak Ansari is the referee of the program and captures the smallest smile with the cameras.

      ادامه دانلود
       FA EN
       خلاصه داستان :

       دختری به نام پروانه که در حومه تهران مغازه دارد و خانواده فقیری دارد که پدرشان در زندان است. فرهاد که یار پدرش است، هر از چند گاهی برای کارهای پدرش با پروانه در ارتباط است و علاقه مند است...

       A girl named Parvaneh who owns a shop in the suburbs of Tehran and has a poor family whose father is in prison. Farhad, who is his father's ally, is in touch with Parvaneh for his father's work from time to time and is interested ...

       ادامه دانلود
        مشاهده همه مطالب بلاگ